OWU

W tym miejscu znajdziesz Ogólne Warunki ubezpieczeń obowiązujące dla umów grupowych członków Klubu Miłośników Sportów Lotniczych (KMSL), którymi administruje Finansowa Chata. Prosimy o zapoznanie się z tymi dokumentami przed podjęciem decyzji o wypełnieniu i przesłaniu deklaracji.

Ubezpieczenie OC (Odpowiedzialności Cywilnej):

Ogólne Warunki Ubezpieczenia OC - ubezpieczenie grupowe - te same warunki dla osób użytkujących paralotnie, spadochrony i bezzałogowce. Różnice w zakresie objęcia poszczególnych statków powietrznych znajdują się w warunkach szczególnych i zostały umieszczone na deklaracji dedykowanej dla każdego sportu osobno

Ubezpieczenie Kosztów Leczenia za granicą i/lub NNW (Następstw Nieszczęśliwych Wypadków) w Hestii (Pakiet Biznes&Podróż):

 Ogólne Warunki Ubezpieczenia Kosztów Leczenia za granicą i/lub NNW (Hestia - ubezpieczenie grupowe) 

 

Ogólne Warunki Ubezpieczenia PZU Wojażer (pakiet ubezpieczeń w podróży zagranicznej zakres terytorialny Europa) :

 Dla osób objętych ochroną od dnia 4 kwietnia 2022r.

 

Ogólne Warunki Ubezpieczenia Ergo Sport (Hestia):

 Warunki dla indywidualnych ofert NNW na 30/90/180 dni lub rok

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.