Oferta

Wprowadzamy kolejną nowość ubezpieczeniową. Kierujemy ją do motocyklistów, rowerzystów, kierowców, pasażerów, a nawet pieszych - słowem - DO WSZYSTKICH!

Na czym to polega i dlaczego jest atrakcyjne? Mamy 2 razwiązania: Podstawowe i Perfekcyjne.

PODSTAWOWE w kilku słowach: Za nieznaczne pieniądze możesz realnie zabezpieczyć siebie lub bliskich na wypadek śmierci lub wypadku. Poniższa tabela pomoże Ci w mgnieniu oka zrozumieć najważniejsze parametry ubezpieczenia. Dodamy tylko, że ubezpieczycielem jest renomowany londyński Lloyd's, a zakres dotyczy udziału w wypadku komunikacyjnym (niezależnie czy latasz na motorze, kierujesz/pasażerzysz furą, pedałujesz na bajku, czy po prostu drepczesz chodnikiem)

Najistotniejsze informacje:

  • polisa chroni konsekwencje NNW (śmierć, śpiączka, uraz ciała, okresowa i trwała niezdolność do pracy) związanego z użytkowaniem pojazdu. Nie ma tu mowy o konkretnym pojeździe, czyli również rower, motocykl lub inny pojazd o ile porusza się pod drogach publicznych,
  • nie mówimy o tym, że pojazd musi należeć do Ubezpieczonego, zatem w kontekście pieszego: ja jestem ubezpieczony w Drivers Casco, idę chodnikiem i zostałem potrącony przez samochód prowadzony przez innego kierowcę. Wskutek tego doznałem złamań i nie mogę przez 3 m-ce pracować. Mój nieszczęśliwy wypadek spełnia definicję WU, spowodował moją niezdolność do pracy oraz związany był z użytkowaniem pojazdu – zatem jako pieszy jestem chroniony tą polisą,
  • renta miesięczna wypłacana jest po 30 dniach niezdolności do pracy klienta przez maks. 24 miesiące,
  • za pobyt w szpitalu płacimy od 4 doby,
  • czy kierowcy zawodowi są wyłączeni z tego produktu? – NIE, nie ma żadnych zawodowych wyłączeń,
  • czy ochrona działa na całym świecie? – TAK,
  • wiek wstępu – od 18 do 65 roku życia.

Aby wykupić to ubezpieczenie wyślij na maila: biuro(małpa)finansowachata.pl następujące dane: Nazwa wybranego pakietu, Imię i nazwisko, PESEL oraz pełny adres z kodem. W odpowiedzi otrzymasz formalną propozycję zakupu ubezpieczenia drogą elektroniczną. Twoje dane osobowe zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie do procesu przygotowania oferty ubezpieczeniowej. 

PERFEKCYJNE - skierowane jest do osób, które mają tzw. świadomość ubezpieczeniową. W tym rozwiązaniu możesz zapewnić sumę ubezpieczenia  nawet do dziesięciokrotności swoich rocznych dochodów. To świetne narzędzie dla osób i rodzin, w których dochody jednej osoby zapewniają byt rodzinie. 

Wystarczy, że wypełnisz formularz pod TYM LINKIEM,  a my zajmiemy się przygotowaniem niezobowiązującej oferty.

  Ogólne Warunki Ubezpieczenia DRIVERS CASCO Lloyd's

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.