Sponsoring

Klaudia Bułgakow, profesjonalna paralotniarka. Paralotniowa Mistrzyni Świata 2013. Zdobyła ten tytuł jako jedna z ośmiu kobiet na świecie. Wielokrotnie stawała na podium Pucharu Świata. Czterokrotnie ukończyła sezon na czwartym miejscu w Pucharze Świata. Od 2011 nieprzerwanie Mistrzyni Polski. Jedna z najlepszych pilotek paralotniowych na świecie.
Poza karierą sportowa inicjatorka zawodów tylko dla kobiet – Women’s Open. Współorganizator pierwszej imprezy z tego cyklu. Przez dwa lata (2009-2011) prezydent Womens Paraglding Association. Współorganizowała Polish Paragliding Open w 2010 roku. W 2016 i 2017 roku poprowadziła jako dyrektor zawody lotniowe El Penion Classic Race w Meksyku.
Pomysłodawczyni i inicjatorka czasopisma paralotniowego “Vario” – obecnie pracuje w nim pisząc własny dział.
Swoimi wystąpieniami publicznymi promuje bezpieczne latani, motywuje do ciągłego rozwoju i daje na to wszystko recepty.
Absolwentka Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie na Wydziale Teologia (Masters of Arts in Theology). Półtora roku studiowała na Uniwersytecie w Bern, w Szwajcarii, na wydziale teologicznym.
Snow Sport Instructor Salzburskiego Związku Instruktorów Snowboardowych i narciarskich. Od 2000 roku pracowała w szkołach narciarskich w Austrii i Szwajcarii na pozycjach instruktora i sprzedawcy.
 
Jej wielką pasją są sporty outdoorove, psychologia, analiza sukcesu. Nie lubi stać w miejscu, musi ciągle się rozwijać.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.